نردبان کابل یکی از تولیدات مجموعه توسعه قدرت اسپادان می باشد این محصول به همراه سینی کابل که یکی دیگر از تولیدات این مجموعه می باشد.

در سال های اخیر استفاده از محصول نردبان کابل رشد چشم گیری داشته است. توسعه قدرت اسپادان هم به جهت رفع نیاز صنعت برق کشور متناسب با این رشد محصولات نردبان کابل گالوانیزه ، اتصالات نردبان کابلشامل ساپورت نردبان کابل ، رابط نردبان کابل و دیگر متعلقات آن را افزایش داده است.

نصب نردبان کابل و سینی کابل :

جهت آشنایی هر چه بیشتر شما با نردبان کابل و سینی کابل و روش نصب آن شاپ صنعت ویدیویی را آماده کرده تا شما با این محصول و روش نصب آن آشنا شوید پیشنهاد می شود این ویدیو را حتماً مشاهده نمایید:

نردبان کابل چیست :

برای حفاظت از کابل ها از نگهدارنده کابل که نردبان کابل یا (لدر) نامیده میشود استفاده میکنند که عموماً برای ساخت لدر از ورق گالوانیزه و یا جی آر پی و یا استیل استفاده میکنند.

نردبان کابل چیست

انواع نردبان کابل :

همین طور که در بالا ذکر شد عموما برای ساخت از ورق های گالوانیزه و یا جی آر پی و یا استیل استفاده می شود در تصویر زیر انواع قطعات تولیدی از این محصول را می توانید مشاهده نمایید :

انواع نردبان کابل

جنس نردبان کابل:

نردبانهای کابل که در سوله ها و پارکینگ ها و مکان های مسقف استفاده میشوند از جنس گالوانیزه فابریک هستند و نردبان های کابل که در فضاهای روباز استفاده میشود بهتر است که آبکاری شده باشند.

به منظور حفاظت از کابل ها با جریان بالا از لدر(نردبان کابل) استفاده میکنند زیرا جریان بالای کابل ها و عبور الکتریسیته باعث میشود که کابل ها تولید گرما کنند و نردبان به علت شکل ظاهری و طراحی پله ای که دارد باعث میشود که با هوای آزاد بیشتر در تماس باشند و البته کابل ها در سینی کابل نیز با هوای محیط در تماس هستند ولی نه به اندازه ی نردبان کابل!

ساخت نردبان های کابل (cable ladder) در عرض های 100-150-200-250-300-400-500-600-700-800- میلیمتر انجام میشود.

از این رو با توجه به عرض نردبانهای کابل ،رابط و ساپورت نردبان کابل ساخته میشود.(تعداد ساپورت بستگی به مقدار کابل قرار گرفته در آن دارد)

استاندارد ضخامت نردبان کابل – Cable Ladder Standard Size

برای مثال : در نردبان هایی با عرض 150 میلیمتر تا 450 میلیمتر ضخامت ورق حتماً میبایست 1.5 یا 1.25 به بالا باشد

در عرض 500 یا 600 میلیمترتا 900 میلیمتر، ضخامت حتماً میبایست از ورق 1.5 یا 2 میلیمتر به بالا استفاده شود.

ضمناً هر چقدر ارتفاع نردبان کابل بیشتر شود ضخامت بیشتر میشود.به طور مثال در نردبان با ارتفاع 110 میلیمتر،حداقل ضخامت میبایست 2 میلیمتر باشد.ارتفاع دیواره نردبان که میتوان تولید کرد از 40 میلیمتر تا 200 میلیمتر میباشد.

مشخصات کلی نردبانهای تولیدی شرکت توسعه قدرت اسپادان:

حداکثر طول 3 متر می باشد.

حداکثر ضخامت 4 میلیمتر و حداقل ضخامت 1 میلیمتر می باشد.

توانایی در تولید نردبان کابل با ورق گالوانیزه، تولید نردبان آبکاری گرم و نردبان ها با ورق استیل بدون محدودیت حجم سفارش و تحویل آنی.

پله ها با پیچ و مهره یا جوش نقطه ای با توجه به درخواست مشتری میباشند.

دلایل برتری کیفی لدر در شاپ صنعت:

کلیه عملیات برش و خم ، توسط CNC انجام میگیرد.

جهت جلوگیری از ایجاد پلیسه در نقاط پانچ ،کلیه ورقها قبل از پانچ روغن کاری شده و بعد از پانچ با پرس های مخصوص اتو می شوند.

کلیه مراحل تولید نردبان در کارخانه تا زمان بارگیری توسط واحد کنترل کیفیت ،مورد کنترل و ارزیابی قرار می گیرد.

بارگیری با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می گیرید.

تصویر نمونه نردبان های کابل تولید شده در تولیدی توسعه قدرت اسپادان:

نردبان های کابل
جهت اطلاع از قیمت لدر و متعلقات آن با این شرکت تماس حاصل فرمایید